Nasza sprawa

“Naszą wizją jest to, że pomoc w edukacji dziewcząt z zacofanych regionów świata wzmacnia nasze społeczeństwo i świat”.

Realizacja naszej wizji edukacji dziewcząt w zacofanych regionach świata. Jesteśmy związani z organizacją społeczną w Belgii i Indiach, która od wielu lat sponsoruje i monitoruje edukację dziewcząt na obszarach plemiennych Jharkhand w Indiach i Kongo w Afryce oraz w wielu innych regionach świata, pod osobistym nadzorem pielęgniarki z Belgia.

Naszą ideą jest przeznaczenie zysków uzyskanych ze sprzedaży naszych produktów na projekt społeczny. Tak więc za każdym razem, gdy kupujesz produkt, którego potrzebuje Twoje ciało, ogromna część tego zakupu zostanie przeznaczona na edukację dziewczynki. Aby upewnić się, że możemy przeznaczyć ogromną część naszych zysków na edukację dziewczynek, sprzedajemy nasze produkty bezpośrednio do Ciebie, bez pośredników. Dzięki takiemu podejściu oszczędzamy ogromną prowizję i przeznaczamy ją na ulepszanie świata.

(Jeśli szukasz spostrzeżeń,) Biorąc pod uwagę, że za każde 100 euro, które wydasz na nasze produkty, prawie 15-20 euro zostanie przeznaczone na edukację dziewczynki. A żeby wykształcić dziewczynkę na cały rok – potrzebujemy 170 euro. Jeśli więc co miesiąc wydasz tylko 80 euro (960 euro rocznie) na doskonałe produkty, których potrzebuje Twoje ciało, w ciągu jednego roku wyedukujesz dziewczynę na cały rok – wow! Czyż to nie wspaniałe? Karmienie dwóch ptaków jednym podpłomykiem : ).

Oznacza to, że Ty również możesz odegrać ważną rolę i przyczynić się do realizacji tego szlachetnego celu, jakim jest promowanie edukacji dziewcząt. Pomagając jednej dziewczynce, pomagamy całej rodzinie, a jeśli pomożemy kilku, może tysiącom, możemy podnieść jakość życia wioski lub całego regionu.